Fan fictions world...


Záhady

Šílený vrah

7. října 2011 v 16:56 | Eliss
Jeden chlapec jel se svým děvčetem v autě, které patřilo jeho otci. Jezdili po úzkých vedlejších cestách a občas se líbali. Zničehonic nemohli auto nastartovat. Došel jim benzin. Chlapec vzal rezervní nádrž a vydal se k nejbližší čerpací stanici. Řekl dívce, aby si zavřela všechna okna a zamkla dveře a neotevírala, dokud se nevrátí. Dívka udělala všechno přesně tak, jak jí chlapec řekl. Potom zapnula rádio a poslouchala hudební program. Uprostřed jedné písně byl program přerušen a moderátor ohlásil, že z blízké psychiatrické léčebny uprchl nebezpečný vrah. Potom se znovu ozvala hudba. Dívka si podupávala nohou do taktu do podlahy auta. Za chvíli měla dojem, že do taktu podupává ještě někdo, ale ničeho podivného si nevšimla. Když byl chlapec pryč déle než hodinu, přijel k autu, kde dívka seděla, policejní vůz a zaparkoval vedle. Policisté na dívku zavolali, ať odemkne dveře a rozběhne se co nejrychleji k policejnímu vozu a v žádném případě ať se neotáčí. Dívka vyskočila a rozběhla se k policejnímu vozu. Když už byla těsně u něj, otočila se a podívala se za sebe. Uviděla šíleného vraha. Seděl na střeše jejich auta, rukama držel kolem krku jejího kluka a hlavou mu tloukl v rytmu písničky do střechy.

Tajemný kocour

7. října 2011 v 16:54 | Eliss
Jednu noc jsme já a moje kámoška Terča spaly u nás doma.V tom jsme zaslechly,že u naší sousedky škrábe na dveře černý kocour. Naše sousedka měla hrozně ráda kočky,tak mu otevřela.Měla ho asi 3 dny a pak jsme ho našly přejetého na silnici.Vykopaly jsme mu hrobeček a pohřbily ho u sousedky na zahradě.O dva dny později seděl ten samý kocour u nich před domem.Šly jsme se tedy podívat do toho hrobu.Žádný kocour tam nebyl! Sousedka na něj zavolala a on hned přiběhl.Záhadné že?Dodnes nechápeme,jak mohl ten kocour vstát z hrobu! Tento příběh se doopravdy stal.

Pomotaný citáty

11. prosince 2009 v 19:05 | Eliss
- Po trávě se nechodí - po trávě se směje!! - Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený.... ale teď už nemám chybu. - V každé organizaci je vždy aspoň jedna osoba, která ví o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit... - Všude dobře, doma manželka. - Co z toho, že zítra bude líp, když vždy, když se ráno vzbudím, je dnes. - Nevadí, že něco dělám pomalu, protože to možná dělám špatně. - Když máš nádhernou manželku, okouzlující milenku, když vlastníš skvělé auto kdyz nemás problémy s daňovým úřadem, kdyz vzdy, kdyz vyjdes na ulici, svítí na tebe sluníčko a lidé se na tebe usmívají.....je čas skončit s narkotiky. - Co uděláš, když zákonem chráněné zvíře žere zákonem chráněnou rostlinu?? - Doteď jsem byl podrazák, ale udělal jsem otočku o 360 stupňů. - Nemám rád lidi,kteří berou drogy....hlavně celníky. - V 17 letech se děvčatům začíná měnit hlas.....z NE na ANO..... - Nedůvěřuji velbloudům a obecně nikomu, kdo dokáže týden nepít!!! - Žena je dobrý sluha, ale zlý pán. - Jsem tak dobrý v posteli, že občas už křičím svoje vlastní jméno. - Rozdělovat restauraci na kuřáckou a nekuřáckou část je stejné jako rozdělit bazén na strany "smí se močit" a "nesmí se močit". - Přístroj, který je pod proudem, vypadá stejně jako ten, který není, jen je jiný na dotek. - Nic tak neomezuje svobodu slova jako rozbitá huba!! - Na pracovišti jsem Bohem. Každý ví, že existuju, ale ještě nikdo mě neviděl.

Prosící holčička

2. září 2009 v 16:27 | Eliss

Jednu noc jsem spala hodně těžko, pořád jsem se převalovala v posteli sem a tam. Když jsem se otočila směrem k oknu a vystrčila svou pravou ruku z postele, otevřela jsem oči. Dívala jsem se na malou holčičku, která mě o něco prosí. Vůbec jsem se nevalekala a na chvíli zavřela oči a přála si, aby mě už nechala spát. Když jsem je potom znovu otevřela, už tam nebyla. Pak už je vím, že jsem druhej den byla "potentovaná" strachy a bála se, že se někdy znova objeví!!! Už se naštěstí neobjevila, ale zajímalo ba mě, co říkala, protože si ani za boha nemůžu vzpomenout, co mi vlastně chtěla!!

Přišla mi dát sbohem

1. srpna 2009 v 10:05 | Eliss

Ve dvě hodiny v noci mě zavolala jménem má matka.Probudila jsem se a vyskočila z postele.Stála tam matka,která nebyla jako obvykle v černém,nýbrž v bílém.Políbila mě a dávala mi sbohem.Přestože mi tehdy bylo už jedenatřicet let,chvěla jsem se po celém těle a už jsem nemohla usnout,neboť jsem věděla,že matčina návštěva i její sbohem něco znamená.Matka skutečně zanedlouho zemřela.

Přelud svíčky

1. srpna 2009 v 10:03 | Eliss
Je to už čtyřicet let,co jsem šla jako čtrnáctiletá na hřbitov.Maminka tam má rodiče a zasadila na hrob květiny.Bylo velké sucho,tak jsem je měla zalít.Když jsem měla práci hotovou,procházela jsem se po hřbitově.V urnovém háječku mě zaujala fotografie malé holčičky a její pěkný hrob se zapálenou svíčkou.Nevysvětlím vám proč,ale tu svíčku jsem vzala a dala na sousední neudržovaný hrob.Jenže v noci jsem tu zapálenou svíčku viděla za svým oknem.Nikdo jí tam nemohl držet,bydlíme vysoko,musela být opravdu ve vzduchu.Řekla jsem si,že se mi to asi zdálo,ale druhou noc mě "cosi"probudilo a já tu svíčku spatřila znovu.Byla tam i třetí den!A to už jsem se bála.Rychle jsem vzbudila maminku.Ona svíčku neviděla,ale já ano.Poradila mi,abych šla na hřbitov a dala vše do pořádku.Koupila jsem po škole svíčky,jednu jsem dala na hrob holčičky a další na okolní hroby.Od té doby svíčka za oknem zmizela.Já se ale na hřbitově pokaždé bojím dodnes.
 
 

Reklama