Fan fictions world...


My diary

Aktuálka....

30. září 2011 v 16:22 | Eliss
Takže menší změna... Rozhodla jsem se, že povídla Lily a Petunie se změní na rubriku Petunie Evans. Je to proto, že jsem se rozhodla napsat jeden příběh pouze o Petunii a druhý zvlášť o Lily. Takže budu psát dvě povídky. Usmívající se Doufám že nevadí. No a jak se jinak daří? Co škola? Stejně vím že tu nikdo nic nenapíše.Smějící se Tak zatím Paa!

Jsem zpět =D Ale jen na chvíli...

14. srpna 2011 v 14:02 | Eliss
Ahoj! :) Tak se po dlouhé době probírám všemi svými blogy a na co nenarazím? :D No tak jsem si řekla že když mi tenhle blog ještě nezrušili, že alespoň přidám nějaký článek... Jak jsem psala v jednom z minulých článků, mám jiný, lepší blog. To ovšem neznamená,že se na tenhle v nostalgické chvilce nepodívala a něco nepřidala že :D . No stejně můžu články přidávat jen o prázdninách protože jindy nemám prostě čas... No nevadí snad se tu zase někdy ukážu (mpžná ještě v tomhle měsící :D,ale nic neslibuju.) No nic ráda jsem se sem vrátila a zavzpomínala...Tak ahojky!

Po dlouhé době zase něco píšu...

28. února 2011 v 16:00 | Eliss
Ahoj.Dlouho jsem sem nic nepřidala,ale dnes ano.Mám nový design,jak se vám líbí? :) Vyráběla jsem ho sama a anstavila jsem si ho za menší pomoci taky sama :) .Talže díky všem!

Hodnocení blogu od Romana

24. ledna 2010 v 12:49 | Eliss
 
 

Reklama